O firmie

Doświadczenie

Firma  Ziębud działa na Wrocławskim rynku od 1991 roku. Naszą specjalnością są awarię wodno-kanalizacyjne którymi zajmujemy się od początku naszej działalności. Najpierw instalacje wewnętrzne, drobne roboty sanitarne a później rozwój firmy i podejmowanie coraz bardziej skomplikowanych działań: naprawy bezwykopowe kanalizacji metodą krótkiego rękawa, frezowanie osadów twardych robotem pneumatycznym ,video inspekcje kanalizacji kamerami wpychanymi  i  kamerami z pomiarem spadków. Możliwości naszej niewielkiej firmy są ogromne, nie ma takiego tematu z którym sobie nie damy rady. Zadzwoń i przekonaj się że dobrze trafiłeś na nas w internecie. Leszek Zięba 602 48 16 88

Nasze usługi

Do naszych głównych zadań należy: usuwanie awarii na instalacjach wewnętrznych, instalacja kanalizacji, instalacja wody zimnej, ciepłej, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje hydrantowe, hydrofornie, węzły cieplne, przepompownie ścieków, sieci wodociągowe, sieci kanalizacyjne, roboty ziemne zmechanizowane, odwodnienia wykopów systemem pomp igłofiltrów, czyszczenie separatorów tłuszczu, czyszczenie i obsługa przepompowni ścieków, video inspekcje kanalizacji z pomiarem spadków, czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej pojazdem typu wuko ( 26 ton, pojazdy z odzyskiem wody ) Długo by jeszcze pisać o naszych możliwościach. Jeśli tylko mają Państwo problem z wyżej wymienionymi instalacjami zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego My?

Na rynku jesteśmy już od 1991 roku. Powstaliśmy jako firma rodzinna i do dziś dbamy o najwyższą jakość usług, miłą atmosferę między inwestorem a firmą Ziębud. Jeśli miałbym w dwóch zdaniach zachęcić Państwa do naszej firmy to powiedziałbym: doświadczenie ponad 25 lat w branży wod-kan, najnowocześniejszy sprzęt i pracownicy ( najlepsi z najlepszych, elita jeśli chodzi o branżę wodno-kanalizacyjną )
Zapraszamy w nasze skromne progi, przekonacie się że trafiliście w dziesiątkę.

Zobacz filmy z naszych działań w terenie

Chcesz skorzystać z naszych usług?